Zabiegi

TightSculpting

TightSculpting™ – to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Metoda bazuje na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG)  podczas jednej sesji. Dlaczego dwa lasery? Ponieważ uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.

Jak przebiega zabieg TightSculpting™?

Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG, który ma na celu superdługimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzy protokół zabiegowy. Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu skanerem S11T, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem czy poparzeniem. Wytworzone ciepło jest przesyłane przez całą grubość warstwy tłuszczu, poprawiając mikrokrążenie i przyspieszając skurcz termiczny, czego skutkiem jest lipoliza. Drugą część zabiegu wykonujemy laserem Er:YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii, tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała  piękniej i młodziej. Zwiększając metabolizm tłuszczu i ujędrniając tkankę łączną położoną głębiej i powierzchniową. TightSculpting™ stanowi nieinwazyjną procedurę, która znacząco poprawia stan skóry zwiotczałej, a także wygląd leczonej powierzchni. Zabieg laserem trwał ok. 15-30 minut w zależności od wielkości pola zabiegowego.

Efekty przed/po

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

katalog-fotona

Odkryj więcej możliwości

Bezpieczna i skuteczna redukcja owłosienia jest nazywa w laseroterapii epilacją. Często jednak klienci posługują się określeniem depilacja laserowa.