Zabiegi

Leczenie grzybicy i innych schorzeń stóp

Zabiegi laserowe szybko i skutecznie leczą grzybicę paznokci stóp za pomocą światła laserowego Nd: YAG. Procedura Fotona ClearSteps™ do walki z grzybicą paznokci. Opatentowana technologia Fotona VSP ClearSteps™ niszczy pasożytnicze grzyby, które zainfekowały paznokcie. Głębokie, pulsacyjne podgrzewanie łożyska paznokcia zabija pasożyty oraz wzmacnia procesy odpornościowe. Umożliwia to wzrost zdrowych paznokci i przywrócenie ich do pierwotnego stanu. Terapia jest bezpieczna (bez efektów ubocznych) i samodzielna – nie wymaga stosowania środków chemicznych czy leków doustnych. Laseroterapia zapobiega nawrotom, ponieważ światło lasera oddziałuje także na tkanki otaczające paznokieć i eliminuje stamtąd wszystkie pasożytnicze grzyby. Zabiegi są wykonywane zwykle czterokrotnie w tygodniowych odstępach.

Brodawki wirusowe – laseroterapia

Do walki z brodawkami stosuje się dwa rodzaje laserów: Er: YAG i Nd: YAG. Najpierw za pomocą lasera Er: YAG wykonujemy niezwykle precyzyjną ablację brodawki. Następnie głębokie i selektywne światło Nd: YAG powoduje krzepnięcie naczyń krwionośnych ją odżywiających. W rezultacie brodawka obumiera. Wiązka lasera Nd: YAG przenika nawet przez zrogowaciałą tkankę i daje dobre efekty terapeutyczne. Działanie antybakteryjne laseroterapii sprzyja szybszemu gojeniu i zmniejsza możliwość nawrotu. Co ważne, zabieg nie wymaga zastosowania skalpela i odbywa się bez znieczulenia. W rezultacie klient nie musi w sposób specjalny pielęgnować miejsca zabiegowego.

Laserowe usuwanie odcisków i modzeli

Odciski i modzele skutecznie usuwają zabiegi ablacyjne z wykorzystaniem lasera Er: YAG. Są precyzyjne: usuwają tylko odciski czy modzele, bez naruszania otaczających tkanek. Zapobiegają nawrotom. Nie są bolesne, więc klienci nie muszą stosować leków przeciwbólowych. Lasery Fotona są też wykorzystywane do leczenia wrastających paznokci stóp.

Efekty przed/po

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

katalog-fotona

Odkryj więcej możliwości

FOTONA 4D to mistrz laserowego odmładzania. Najbogatsze połączenie czterech laserowych procedur w jednym zabiegu.

Odmładzanie laserami Fotona to ultranowoczesna terapia łącząca w sobie różne, dopełniające i wzmacniające się techniki. Lasery działają na różnych głębokościach skóry, niwelują rozmaite niedoskonałości oraz przyspieszają naturalną regenerację skóry. Oto jedne z najpopularniejszych kuracji laserami Fotona: Procedura Piano®…