Zabiegi

Leczenie trądziku i blizn potrądzikowych

Zabiegi laserowe są coraz częściej włączane w protokoły leczenia trądziku. Dlatego urządzenia laserowe stają się standardowym wyposażeniem gabinetów dermatologicznych. Dermatolodzy kierują także pacjentów do gabinetów laseroterapii na zabiegi wspomagające terapię dermatologiczną.

Laserowa redukcja trądziku

W walce z aktywnymi formami trądziku skuteczne okazują się lasery Nd: YAG o długości fali 1064 nm. Mają działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Światło Nd: YAG bezpiecznie i całkowicie bezinwazyjnie przenika do skóry, gdzie: selektywnie niszczy nadaktywne gruczoły łojowe, zmniejsza ryzyko rozwoju nowych stanów zapalnych, przyspiesza gojenie, niszczy bakterie p.acnes bytujące wokół oraz bezpośrednio w mieszkach włosowych. Kolejna korzyść jest taka, że Nd: YAG stymuluje przebudowę kolagenu, co jest ważne w profilaktyce blizn potrądzikowych.

Laser na blizny potrądzikowe

Gdy trądzik został pokonany, ale pozostawił po sobie blizny, także sięgamy po laseroterapię. Fotona oferuje tutaj uzupełniający zabieg laserowy oparty na precyzyjnej i delikatnej procedurze resurfacingu skóry z wykorzystaniem wiązki Er: YAG. Laser delikatnie odparowuje mikronowe warstwy tworzące blizny potrądzikowe i odkrywa zdrową, nieuszkodzoną skórę. Laserowy resurfacing to szybka i przede wszystkim bezpieczna procedura. W przeciwieństwie do peelingów chemicznych i dermabrazji, pozwala na precyzyjną kontrolę głębokości penetracji.

Efekty przed/po

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

katalog-fotona

Odkryj więcej możliwości

FOTONA 4D to mistrz laserowego odmładzania. Najbogatsze połączenie czterech laserowych procedur w jednym zabiegu.

Strona wyłącznie przeznaczona dla profesjonalistów

Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla profesjonalistów – osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Potwierdzam, że wykonuję zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Przepraszamy, ale nasza strona internetowa jest przeznaczona wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

BTL POLSKA SP. Z O.O.

ul. Leonidasa 49,
02-239 Warszawa
tel. +48 22 667 02 76
fax. +48 22 667 95 39
E-mail: btlnet@btlnet.pl