Zabiegi

Laserowe ściąganie zamków ortodontycznych jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Usuwanie licówek, mostków, zamków ortodontycznych czy starych wypełnień kompozytowych jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Lasery stomatologiczne Fotona wykorzystują unikalne właściwości wiązki lasera Er:YAG oraz jego interakcję z materiałem wiążącym. Wiązka lasera Er:YAG jest najlepiej pochłaniana w wodzie, czyli w głównym składniku materiału wiążącego. W wyniku pochłaniania energii przez materiał wiążący dochodzi do osłabienia siły wiązania pomiędzy kompozytem a szkliwem co pozwala na bezpieczne, nieinwazyjne usunięcie starych wypełnień kompozytowych, zamków ortodontycznych lub licówek.

 

Efekty przed/po

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

katalog-fotona

Odkryj więcej możliwości

Przełomowe rozwiązanie do walki z próchnicą. Opracowywanie ubytków laserem Fotona jest bezkontaktowe, precyzyjne i szybsze do przeprowadzenia.

Jednym z najbardziej pożądanych aspektów jest biały uśmiech, w związku z tym popyt na stomatologię estetyczną systematycznie rośnie. Najprostsze i najtańsze rozwiązania dostępne w aptece dają słaby i krótkotrwały efekt. Wśród bardziej zaawansowanych metod możemy wyróżnić wybielanie zębów…

Strona wyłącznie przeznaczona dla profesjonalistów

Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla profesjonalistów – osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Potwierdzam, że wykonuję zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Przepraszamy, ale nasza strona internetowa jest przeznaczona wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

BTL POLSKA SP. Z O.O.

ul. Leonidasa 49,
02-239 Warszawa
tel. +48 22 667 02 76
fax. +48 22 667 95 39
E-mail: btlnet@btlnet.pl