Zabiegi

Laserowe leczenie implantologiczne

Lasery stomatologiczne Fotona są idealnym narzędziem do wszystkich zabiegów na tkankach twardych i miękkich, w tym również implantologii. Powodzenie leczenia implantologicznego opiera się na stabilności i unieruchomieniu implantów. Precyzyjny laser Er:YAG jest idealnym narzędziem do usuwania tkanki ziarninowej z powierzchni kości oraz implantu w leczeniu zapalenia peri-implantitis, odsłanianiu implantu czy innych zabiegów chirurgicznych wspomagających implantologię. Cała procedura wspierana jest biomodulacyjnym i dezynfekcyjnym działaniem lasera Nd:YAG, który skutecznie usuwa bakterię i przyśpiesza proces osteointegracji.

Kluczowe zalety stosowania laserów Fotona w implantologii:

  • krótszy czas gojenia
  • szybszy proces osteointegracji
  • działanie dezynfekujące i bakteriobójcze
  • zmniejszona odpowiedź zapalna
  • większe powodzenie implantacji
  • eliminacja powikłań pozabiegowych
  • większy komfort pacjenta

 

Efekty przed/po

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

katalog-fotona

Odkryj więcej możliwości

Lasery stomatologiczne Fotona są idealnym narzędziem do wszystkich zabiegów na tkankach twardych i miękkich, w tym również implantologii. Powodzenie leczenia implantologicznego opiera się na stabilności i unieruchomieniu implantów. Precyzyjny laser Er:YAG jest idealnym narzędziem do usuwania tkanki ziarninowej…

Strona wyłącznie przeznaczona dla profesjonalistów

Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla profesjonalistów – osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Potwierdzam, że wykonuję zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Przepraszamy, ale nasza strona internetowa jest przeznaczona wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

BTL POLSKA SP. Z O.O.

ul. Leonidasa 49,
02-239 Warszawa
tel. +48 22 667 02 76
fax. +48 22 667 95 39
E-mail: btlnet@btlnet.pl