Zabiegi

Usuwanie owłosienia

Bezpieczna i skuteczna redukcja owłosienia jest nazywa w laseroterapii epilacją. Często jednak klienci posługują się określeniem depilacja laserowa. Bez względu na nazewnictwo chodzi o trwałe zmniejszenie owłosienia skóry. Lasery Fotona są skuteczne w precyzyjnym usuwaniu zbędnego owłosienia twarzy, pach, dłoni i innych niewielkich powierzchni. Przy połączeniu ze skanerem, są w stanie opracowywać większe obszary, takie jak nogi, plecy, klatka piersiowa.

Co ważne, laser Nd: YAG oddziałuje zarówno na włosy ciemne jak i jasne przy każdym kolorze skóry. Wyjątkiem są wyłącznie włosy pozbawione pigmentu (białe lub siwe). Ze względu na najdłuższą falę 1064 nm laser działa destrukcyjnie na najgłębiej położone struktury odżywiające włos w mieszku włosowym. Włosy po zabiegu osłabiają się, po czym wypadają po 2-3 tygodniach.

Epilacja laserowa. Co klient powinien wiedzieć?

Epilacja laserowa daje pożądane efekty, gdy jest wykonywana w serii w odpowiednich odstępach czasu. Tylko wtedy jesteśmy w stanie wyłapać odpowiednie fazy wzrostu włosów (lasery działają tylko na włosy w aktywnej fazie wzrostu, część owłosienia jest w innych fazach). Włosy mogą po pewnym czasie odrastać z powodów hormonalnych, przy pewnych zaburzeniach klienci muszą się liczyć z większą liczbą powtórzeń. Laserowa redukcja owłosienia daje pożądane efekty estetyczne po wykonaniu serii. W zależności od obszaru zalecamy 3-5 sesji w odstępie od sześciu do ośmiu tygodni.

Efekty przed/po

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

katalog-fotona

Odkryj więcej możliwości

Strona wyłącznie przeznaczona dla profesjonalistów

Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla profesjonalistów – osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Potwierdzam, że wykonuję zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Przepraszamy, ale nasza strona internetowa jest przeznaczona wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

BTL POLSKA SP. Z O.O.

ul. Leonidasa 49,
02-239 Warszawa
tel. +48 22 667 02 76
fax. +48 22 667 95 39
E-mail: btlnet@btlnet.pl