Zabiegi

Leczenie próchnicy przyjazne dzieciom

Wizyta u dentysty nie musi kojarzyć się z bólem, strachem czy nieprzyjemny uczuciem wibracji. Leczenie próchnicy laserami stomatologicznymi Fotona to najdelikatniejsza metoda opracowywania ubytków, która nie wymaga znieczulenia małego pacjenta. Chore obszary zęba są usuwane bezkontaktowo i bezboleśnie za pomocą wiązki lasera.

Lasery Fotona o najbardziej precyzyjne narzędzia do usuwania próchnicy. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod pozwalają usunąć tylko próchniczo zmienione obszary zęba, zachowując jego zdrowe struktury.

Wysoka wartość mocy urządzenia w połączeniu z bardzo krótkim czasem trwania impulsu pozwala opracować ubytek od początku do końca za pomocą wiązki lasera, bez potrzeby zastosowania wiertła.

Technologia laserowa eliminuje  ryzyko powstawania mikropęknięć, które często pojawiają się w wyniku działania wiertła. Najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu sprawia, że dzieci przestają bać się wizyt u dentysty.

 

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

katalog-fotona

Odkryj więcej możliwości

Przełomowe rozwiązanie do walki z próchnicą. Opracowywanie ubytków laserem Fotona jest bezkontaktowe, precyzyjne i szybsze do przeprowadzenia.

Strona wyłącznie przeznaczona dla profesjonalistów

Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla profesjonalistów – osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Potwierdzam, że wykonuję zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Przepraszamy, ale nasza strona internetowa jest przeznaczona wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

BTL POLSKA SP. Z O.O.

ul. Leonidasa 49,
02-239 Warszawa
tel. +48 22 667 02 76
fax. +48 22 667 95 39
E-mail: btlnet@btlnet.pl