Zabiegi

Leczenie nadwrażliwości – natychmiastowa ulga w bólu

Nadwrażliwość zębów objawia się ostrym, przenikliwym oraz krótkotrwałym bólem, najczęściej wywołanym aktywacją włókien nerwowych pod wpływem czynników chemicznych, temperatury, a także dotyku. Receptory bólowe pobudzane są z powodu odsłoniętych kanalików zębinowych.

Nadwrażliwość zębów może pojawić się na skutek erozji szkliwa, recesji zębów, niewłaściwej techniki szczotkowania zębów lub stosowania nieodpowiedniej, zbyt twardej szczoteczki. Może być również powikłaniem po nieodpowiednio przeprowadzonym zabiegu wybielania zębów. Często nadwrażliwość powiązana jest z chorobami przyzębia.

Jak leczyć nadwrażliwość zębów?

Dostępne na rynku produkty do znoszenia nadwrażliwości zębów dają krótkotrwały i niezadowalający efekt. Laserowe leczenie nadwrażliwości to jedyna skuteczna i trwała metoda. Polega na zeszkliwieniu, czyli stopieniu otwartych kanalików zębinowych za pomocą wiązki lasera Er:YAG co w efekcie prowadzi do ich trwałego zamknięcia. Laserowe leczenie nadwrażliwości daje natychmiastową i długotrwałą ulgę. Dodatkowo urządzenie podpowiada jak krok po kroku wykonać prawidłowo zabieg oraz jak dostosować parametry do zabiegu.

Jakie są kluczowe zalety?

  • bezpieczna i skuteczna metoda
  • długotrwały efekt już po jednym zabiegu
  • minimalnie inwazyjny zabieg

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

katalog-fotona

Odkryj więcej możliwości

Przełomowe rozwiązanie do walki z próchnicą. Opracowywanie ubytków laserem Fotona jest bezkontaktowe, precyzyjne i szybsze do przeprowadzenia.

Jednym z najbardziej pożądanych aspektów jest biały uśmiech, w związku z tym popyt na stomatologię estetyczną systematycznie rośnie. Najprostsze i najtańsze rozwiązania dostępne w aptece dają słaby i krótkotrwały efekt. Wśród bardziej zaawansowanych metod możemy wyróżnić wybielanie zębów…

Strona wyłącznie przeznaczona dla profesjonalistów

Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla profesjonalistów – osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Potwierdzam, że wykonuję zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Przepraszamy, ale nasza strona internetowa jest przeznaczona wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

BTL POLSKA SP. Z O.O.

ul. Leonidasa 49,
02-239 Warszawa
tel. +48 22 667 02 76
fax. +48 22 667 95 39
E-mail: btlnet@btlnet.pl