Zabiegi

Leczenie chrapania NightLase®- poprawa jakości snu pacjenta

Wprawdzie chrapanie nie jest chorobą, to jednak spędza sen z powiek i może przyczyniać się do poważnych schorzeń. Pojawia się na skutek wibracji języczka i podniebienia miękkiego podczas wdechu, najczęściej u osób otyłych, kobiet w ciąży, u osób z krzywą przegrodą nosową lub palących papierosy.

Sposobów na zdrowy sen jest wiele, niestety większość z nich to procedury operacyjne, które wiążą się z długim okresem rekonwalescencji oraz z dolegliwościami bólowymi.

Laserowe leczenie chrapania NightLase® – skuteczność potwierdzona badaniami

Alternatywą dotychczasowych metod leczenia chrapania jest nieinwazyjna laseroterapia, która jest całkowicie bezbolesna oraz nie wymaga podania znieczulenia. Polega na wykorzystaniu wiązki światła lasera Er:YAG w celu podgrzania tkanek miękkich górnych dróg oddechowych. W wyniku działania światła dochodzi do kurczenia włókien kolagenowych i usztywnienia tkanek. Pełna kuracja obejmuje 3 cykle zabiegowe wykonywane w ciągu 6 tygodni.

Według przeprowadzonych badań u wszystkich pacjentów stwierdzono poprawę już po pierwszym zabiegu, natomiast druga sesja zabiegowa dała bardzo dobre oraz doskonałe efekty.

Dlaczego warto wybrać lasery Fotona

Systemy laserowe Fotona, takie jak LightWalker, Spectro oraz Dynamis wykorzystują powierzchowne działanie lasera Er:YAG o dużej mocy. Działanie wiązki lasera jest na tyle delikatnie, że nie powoduje uszkodzenia tkanek, ale również na tyle mocne, że pozwala zapewnić doskonałe kliniczne efekty.

 

Efekty przed/po

Jesteś zainteresowany naszym produktem?

katalog-fotona

Odkryj więcej możliwości

Odmładzanie laserami Fotona to ultranowoczesna terapia łącząca w sobie różne, dopełniające i wzmacniające się techniki. Lasery działają na różnych głębokościach skóry, niwelują rozmaite niedoskonałości oraz przyspieszają naturalną regenerację skóry. Oto jedne z najpopularniejszych kuracji laserami Fotona: Procedura Piano®…

Strona wyłącznie przeznaczona dla profesjonalistów

Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla profesjonalistów – osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Potwierdzam, że wykonuję zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Przepraszamy, ale nasza strona internetowa jest przeznaczona wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

BTL POLSKA SP. Z O.O.

ul. Leonidasa 49,
02-239 Warszawa
tel. +48 22 667 02 76
fax. +48 22 667 95 39
E-mail: btlnet@btlnet.pl