Stomatologia

Moda na medycynę estetyczną w stomatologii

Udostępnij

Medycyna estetyczna u stomatologa

Zaawansowana technologia i umiejętności lekarza. Ten duet to najlepsza gwarancja olśniewającego uśmiechu. Kiedy dobry stomatolog oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, możemy być pewni, że z gabinetu wyjdziemy zdrowsi i piękniejsi jednocześnie. Kusząca wizja, prawda?

Stomatolodzy uczą się budowy twarzy już od początku studiów, pogłębiając wiedzę z zakresu anatomii twarzy, zależności kostnych i zębowych. Wiedzą dokładnie, jak wady zdryzu wpływają na kształt twarzy. Nic więc dziwnego, że obecnie stomatologia to nie tylko leczenie zębów. Coraz więcej lekarzy dentystów kompleksowo dba o zdrowy i młody wygląd swoich pacjentów, poszerzając zakres oferowanych usług o zabiegi  medycyny estetycznej. Nowoczesna stomatologia estetyczna i medycyna estetyczna bardzo mocno odwołują się do holistycznego podejścia do pacjenta. Wszystko musi być harmonijne i sprawiać, aby pacjent wyglądał atrakcyjnie, ale także lepiej się czuł ze sobą.

 

Ależ naturalnie

Zęby wyglądające naturalnie nie są idealne. Nie mogą być zbyt równe albo za mocno wybielone. Ważny jest tu też właściwy stosunek długości do szerokości koron oraz ich kształt. Chodzi o to, aby uśmiech był swobodny i sprawiał, że pacjent wygląda sympatyczniej, a nie dziwniej. Naturalnie wyglądające zęby powinny mieć również zdrowy kolor, pasujący do cery i niejednolity.  Tonacje zębów naturalnych różnią się nieco, nawet w obrębie jednego zęba. Dlatego nawet tak popularne wybielanie nie powinno być zabiegiem mechanicznym, ale lekarz powinien przyjrzeć się pacjentowi i rozjaśnić jego uśmiech – bez przesady. Najszybszym i najbardziej efektywnym rodzajem rozjaśniania zębów jest dziś wybielanie laserowe. Urządzenie takie jak Fotona LightWalker pozwala osiągnąć naturalny, piękny uśmiech jaśniejszy nawet o kilka odcieni – bezpiecznie, bez bólu i błyskawicznie. Dlatego przed wizytą warto sprawdzić, w co wyposażony jest gabinet, do którego idziemy. Firma Fotona od ponad 50 lat ściśle współpracuje z najlepszymi specjalistami w ramach międzynarodowego systemu szkoleń. Dzięki ciągłej wymianie doświadczeń zostały ustandaryzowane tu procedury zabiegowe co gwarantuje lepsze efekty zabiegowe. W rezultacie Fotona jest niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o innowacyjność, rozwój oraz produkcję systemów laserowych.

 

Pełnia szczęścia

Odświeżenie i odmłodzenie skóry, ujędrnienie jej i napięcie, delikatny lifting, likwidacja bruzd i zmarszczek, czy drobnych blizn. Usunięcie zbędnego owłosienia (także na twarzy) oraz zniwelowanie popękanych naczynek krwionośnych (tak zwanych pajączków). Wizyta w nowoczesnym gabinecie, w którym lekarz stomatologii jest także doświadczonym specjalistą medycyny estetycznej może globalnie odmienić nasz wizerunek. To holistyczne, interdyscyplinarne podejście jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy chcą nie tylko być zdrowi, ale również atrakcyjni. To także oszczędność czasu oraz minimalizowanie stresu związanego z kuracjami. Wszystkie zabiegi w jednym miejscu, u jednego znającego nas lekarza to nie ukrywajmy – duży komfort dla pacjenta. Gabinet wyposażony w laser Fotona LightWalker może ofiarować nam pełen wachlarz usług od poprawy kondycji skóry (odmładzanie, rozjaśnianie) przez likwidowanie blizn i popękanych naczyń, po usuwanie owłosienia, a nawet leczenie chrapania. Fotona gwarantuje najwyższą innowacyjność technologiczną, perfekcję techniczną oraz niedoścignione rezultaty kliniczne. Dzięki wysokiemu poziomowi precyzji uzyskujemy lepsze wyniki leczenia. No i efekty zabiegowe utrzymują się nieporównywalnie dłużej, co sprawia, że pacjenci najchętniej decydują się właśnie na zabiegi tym urządzeniem. W XXI wieku dobry wygląd nie jest fanaberią, a koniecznością, a dzięki nowoczesnej technologii i wiedzy specjalisty możemy go osiągnąć bez wyrzeczeń i bólu. I to niemal błyskawicznie.

 

 

 

Strona wyłącznie przeznaczona dla profesjonalistów

Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla profesjonalistów – osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Potwierdzam, że wykonuję zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Przepraszamy, ale nasza strona internetowa jest przeznaczona wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

BTL POLSKA SP. Z O.O.

ul. Leonidasa 49,
02-239 Warszawa
tel. +48 22 667 02 76
fax. +48 22 667 95 39
E-mail: btlnet@btlnet.pl